Oslava prvních narozenin Gentleportu

května 19, 2015

Přístav pro pravé gentlemany. Tímto označením se honosí obchod z pánské pasáže, který 6. května tohoto roku oslavil své roční narozeniny. Ještě jednou tedy přejeme hodně štěstí do dalšího roku, zdraví (v podnikání) a také mnoho spokojených klientů. 

Narozeninová událost slibovala zajímavou sortu lidí se zajímavou atmosférou, dále představení nové exkluzivní zajímavé značky, kterou Gentleport zařazuje do svého zajímavého sortimentu a zajímavou soutěž v holení. Na událost jsme se těšili, zněla nám velice zajímavě. A také, že byla. Hodili jsme se tak do gala a hurá osmičkou z letenského kopce na Náměstí republiky, 5 min procházky po Příkopech a jsme na místě. 

Oslava již byla v plném proudu. Na stolech se skvěly různé pochutiny, v hloučcích konverzovali různí gentlemani a dámy a lahodné prosecco teklo proudem. Dle pozdější analýzy padlo 22 flašek, osobně si myslím, že jednu z největších zásluh na tom měla slečna, která prosecco rozlévala. Ta byla zkrátka, tak nějak sympatická. V samotném obchodě můžeme nalézt několik značek pod záštitou „Made in Great Britain“. Také však módní doplňky od Alex Monhart, Krispol Store a Jollylapel, tedy z dílny našich tuzemských, českých ručiček. V průběhu večera vzbudil pozornost hlouček okolo nafouknutého balónku. Nevdechovalo se však hélium. Jednalo se o soutěž, v které jste si vzali bagr, pěnu na holení, potřeli jí balónek a snažili jste se jej oholit, aniž by praskl. Já se holil naposledy ještě na střední škole, i když právě bagrem, po pár skleničkách lahodného prosecco moku jsem nechtěl riskovat případné prasknutí a vylekání nic netušících okolo stojících. Míša se toho však zhostila hrdinsky a balónek dohladka oholila. Získala tak slevu 100 Kč na nákup v Gentleportu, obratem jsme poukaz užili na produkt z díly Kent. O tom však jindy.

V průběhu večera Gentleport také odkryl značku svých nových produktů. Jedná se o rodinnou firmu Tusting, která již pátou generaci (130 let) vyrábí tašky a aktovky z nejkvalitnější kůže. Musím říci, že tašky to jsou opravdu krásné, minimalistické a hned na první pohled z nich sálá kvalita a nadčasový design. Tašky Tusting pořídíte v Gentleportu od 13 900 do 23 900 Kč. 


Související

0 komentářů

Facebook

Instagram