Be fit, fabulous and strong s FITFAB strong

února 25, 2018

Teď mě asi nejvíc pochopí mámy, protože najít si čas na cvičení ve fitku nebo dojíždět někam za cvičením je v každodenním shonu pro nás stejně vzácné jako udělat si ráno kávu a ještě si ji teplou v klidu vypít. To se mi tedy naštěstí daří, horší je to u nás s obědem. Já miluju sport. Byla jsem k němu vedená už od dětství a proto, když jsem musela v těhotenství sport omezit a po porodu jsem se ke cvičení taky nějakou dobu nedostala, trpěla jsem. A ne jenom já, ale i Lukáš. Byla jsem protivná, prostě sportovně neuspokojená. Chyběly mi hold endorfiny, hormony štěstí. Párkrát jsem si byla zaběhat, ale jakmile jsem opustila Rozárku, už mi chyběla a nedokázala jsem si běh patřičně užít a vypnout. No jo no, ta mateřská závislost. Přestože nejsem vyznavač cvičení doma (chybí motivace cvičit), stáhla jsem si nakonec 30shred day od Jillian Michaels. Mohla jsem tak mít Rozárku u sebe, jenže mě to tak nějak nebavilo. Každý den to samé, žádný den volna, nuda .... chybělo mi tam to nadšení.

Na program FITFAB strong jsem narazila na facebooku a řekla jsem si, že tomu dám ještě šanci. Ihned mě nadchlo zjištění, že videa točili v pražské Továrně, což je mimochodem boží industriální prostor, že muziku ke cvičení mají live a že je to celé zdarma. Jakože cože? A víte, co je největší mazec? Všechna videa natočili za jeden jediný den, blázni. Hlavou projektu FITFAB je Andy a srdce spolu s Andy tvoří i zbytek týmu.

Program si můžete dát buď v MINI nebo MAXI verzi. Rozdíl je pak v počtu cvičení za týden. Já si řekla, že začnu mini verzí a dobře jsem udělala. Program má rovných 6 druhy cvičení - Cardio, ABS legs, Yoga, Interval, Dance a Core, takže nudit se určitě nebudete.

Už v pondělí na mě čekalo první video ve formě CARDIA (40 min). Měla jsem trošku obavy z toho, co mě čeká, ale bylo to skvělé. Všechna videa jsou samozřejmě česky, necvičí tam žádné s....y a Andy vás nakopne hned u warm-up. Zpotila jsem se řádně, čekala jsem, že to bude náročnější a budu popadat dech, ale nestalo se a já si to mega užila.

ABS legs (35 min) je zaměřeno na posilování nohou a středu těla. To mě zatím bavilo nejmíň, ale uvidíme, dám tomu šanci a třeba si mě získá.

Yoga (25 min) vás chytne hned u první střechy. Navíc Andy pojala yogu více svižněji, zaposilujete  si ,ale zároveň se krásně protáhnete a odpočinete. Přidala bych pár minut navíc, klidně na 40 minut.

Interval (40 min) jsem si střihla pěkně ve svůj narozeninový den a krásně jsem se zpotila. V této lekci si užijete jak posilko tak i kardio, bavilo mě to. Jo a jsou tam angličáky, tfuj tfuj.

Dance (30 min) jsem si dala na pohodu ve čtvrtek ihned potom, co se Rozi probudila po dopoledním spánku. Z této lekce jsem měla hodně nahnáno. Já a choreo? Ne ne, to nejde moc dohromady, ale opět jsem byla mile překvapena. Všechny kroky i sestavy byly jednoduché a já vše zvládla na první dobrou a na konci lekce? Lilo ze mě jako z konve a neuvěřitelně rychle mi dance utekl. Za mě jednička s hvězdičkou.

Core (35 min), jak už název napovídá, je o zpevnění středu. Tady si máknete na břichu, zadku a stehnech. Planků a hlubokých dřepů je tady víc než dost, super.

Dneska jsou to mé dva první týdny MINI verze a jsem nadšená, recenze tak byla na místě. Pokud chcete něco motivačního a vidět výsledky ostatních, tak se přidejte na facebooku do skupiny FITFAB strong parta. Zhubnete, zpevníte se a budete prostě šťastnější, uvidíte, tak hurá do toho a klidně mi napište do komentářů, zda si taky na této nové vlně fitness programu ujíždíte, jak vás to baví apod.

P.S: Další článek bude srovnávačka po MINI i MAXI verzi, sama jsem zvědavá.
Související

0 komentářů