O nás pro vás

Jeden zrzek a jedna blondýnka, pár, který před několika lety spojil dohromady virtuální svět. Oba dva pocházíme ze Slezska, v kterém jsme prožili větší část svého života. Jednoho dne však přišel příjemný jarní deštík a my se s ním naplavili do Prahy, kterou jsme si shodou okolností také vybrali pro náš společný život. Život si však řekl, že dá v tomhle případě lásce co proto a my si tak na začátku června 2016 řekli své "ANO". 

Jsme kreativní duše, které měly chuť se podělit o své názory, myšlenky a postřehy. Vzdělávat se a obohacovat sami sebe je příjemné, ale vykřičet to do světa, je ještě přínosnější. Na blogování jsme se tak dali na začátku roku 2015 a průběžně se začali orientovat v blogosféře, více se ponořili do světa módy a stylu samotného. Naše první články byly zaměřeny především na módu a publikovali jsme je tehdy pod názvem blogu Aj laf fešn (www.ajlaffesn.cz). Zjistili jsme, že módní prostředí není vůbec tak povrchní, jak si mnozí myslí. Poznali jsme spoustu zajímavých projektů, značek a lidí, z kterých se i často stali naši dobří přátelé. 

V průběhu času jsme však dostávali chuť psát také o tématech, která překračovala tuhle módní škatulku a začali jsme psát o životním stylu jako takovém a to pod novým názvem blogu Na vlně stylu. Stále se rádi pohybujeme v módním prostředí a stále o módě rádi píšeme, avšak životní styl je mnohem širší téma. Máme rádi také umění, kvalitní jídlo, restaurace s charakterem, zajímavá místa, hezké kavárny, kulturu, sportovní vyžití, cestování a všechno to krásné, co život samotný přináší.  

Trendy jsou prchavé, móda přichází, odchází a opakuje se, ale styl je způsob jak říci, kdo jste, aniž bychom museli mluvit. Pojďte se tak s námi svézt Na vlně stylu.

Jsme jedno velké ucho na

navlnestylu@gmail.com

Jsme také hodně aktivní  na sociálních sítích, zkuste například náš facebook
https://www.facebook.com/navlnestylu

či instagram #navlnestylu
https://instagram.com/navlnestylu
Napsali o nás pár řádků na

TWO GENTLEMEN / ROZHOVOR: LUKÁŠ KONOPKA Z NA VLNĚ STYLU (AJ LAF FEŠN)FEMME ARMERIA / KAM MĚ BAVÍ CHODIT NA ČUMENDU


VAŠE PODPORA NÁS TAKÉ VYNESLA DO SEMIFINÁLE V BLOGERCE ROKU 2015 V KATEGORII COSMO OBJEV A ROVNOU TAKÉ DO FINÁLE V BLOGEROVI ROKU 2015 V KATEGORII BLOGER ROKU. MOC SI TOHO CENÍME. DĚKUJEME!